Odborné učebne

Interaktívna podlaha

Interaktívna podlaha spája pohyb ľudského tela s príbehom, ktorý sa na nej odohráva. Pohybujete sa a tým meníte virtuálne dianie okolo Vás. Interaktívna plocha je médium vhodné na zábavu, prezentáciu, výučbu a reklamu. Pomáha pritiahnuť ľudí a udržiavať povedomie o značke, spestruje výstavy, výučbu a hudobné aj zábavné akcie. Vnem získaný z interaktívnej podlahy je hlbší a dlhodobejší, pretože sú účastníci zapojení do deja a môžu ho sami ovplyvňovať. Na jednej ploche tak môžete napríklad hrať futbal, tancovať valčík, zahrať si na hudobnom nástroji, naháňať ryby v jazere, alebo sa učiť zábavnou a hravou formou. Pomocou projektoru môžeme obraz vysielať na podlahu, stenu, bar, stôl alebo akúkoľvek inú plochu. Vytvoríme projekciu rôznych tvarov alebo extra veľkú plochu prepojením viacerých projektorov. Ponúkame viac ako 100 preddefinovaných efektov, ktoré je možné ľahko upravovať. Dokážeme meniť pozadie (foto, video), interaktívne prvky, rýchlosť pohybu prvkov, počet prvkov a podobne. Pre výučbu máme pripravených množstvo hodín v oblasti matematiky, zemepisu, prírodopisu, angličtiny, fyziky, finančnej gramotnosti a ďalších oblastí. Jednotlivé výučbové hodiny majú rôzne náročnosti vďaka čomu sú vhodné pre malé i veľké deti.

Zodpovedná osoba : Mgr. Tatiana Savková
miestnosť : 2.poschodie SŠI, Komenského 3, Humenné